Kennst du Jakub?

562125_3572804364640_658059019_n

Wenn du ihn kennst und eine schöne Anekdote mit ihm erlebt hast, dann schreibe doch einen kleinen Beitrag als Kommentar, damit Leute, die ihn noch nicht so gut kennen, etwas mehr über ihn erfahren können.

16 Gedanken zu „Kennst du Jakub?

 1. aniunia1971

  Jakub to mój siostrzeniec,więc znamy się 25 lat-kawał czasu. Był świadkiem na moim ślubie. Oczywiście na weselu bawiliśmy się świetnie, szalał na parkiecie ze wszystkimi-młodymy,starszymi. Na drugi dzień na poprawiny,dobrze po północy kiedy ostali się nieliczni,(a mieliśmy kolegę muzyka i jego sprzęt do dyspozycji) Jakub spontanicznie do jakiejś melodi,która akurat leciała,złapał mikrofon,wszedł na scenę i poprostu zarapował,ot tak z głowy i na dodatek był rym. .. I to jest talent-no w koncu mój siostrzeniec :)

  Antworten
 2. Szymon

  Będzie dobrze chłopaki! Kuba ma talent i genialną rękę do rysunków. Optymistyczne podejście do życia i dużą dawkę humoru w sobie. To jego zalety na wagę złota!
  Rozsyłam informację gdzie tylko się da.
  Trzymam kciuki!

  Antworten
 3. eike

  once I asked you to spray some flames onto my VW bus. You took this task as a true artist and sprayed from your heart. The result was overwhelming and showed me how aesthetically constrained I was (and also the guys at the border control).
  We love you,
  Eike

  Antworten
 4. Hubert

  Jak Jakub miał ze 3.5roku zrobiliśmy spacer po izerskiej krainie ,przechodząc koło konia pasącego się na łące,Jakub żekł “o tato konik polny”

  Antworten
 5. Justyna

  Ja jeszcze nie miałam przyjemności poznać Jakuba ale z różych informacji, które zasłyszałam wiem, że to świetny chłopak, dla którego przyjaciele i znajomi poruszą niebo i ziemię żeby mu pomóc. I jestem pewna, że któregoś dnia i ja go poznam osobiście :) Kuba jesteśmy z Toba!

  Antworten
 6. Martin

  Hey Jakub,
  vor ein paar Jahren hatten wir ein paar sehr gute Musik Sessions in der “Kneipe” in Kopaniec. Du hast deine Turntables auf hochturen gescratcht. Und dann diese lustigsten Rap Parodien. Wir haben uns fast in die Hose gemacht vor Lachen. Da warst du fit wie ein Turnschuh. Ich habe das Bild von dir noch im Geiste und bin überzeugt das du da wieder hinkommst. Alles erdenklich Gute Dir.

  Antworten
 7. Jagoda

  A ja Jakuba nie znam, ale skoro chłopak kocha sztukę- to i ja Go kocham :-) Kubuś! Uszy w górę! Wierzę, że wszystko będzie dobrze!!! :-) Wracaj do zdrowia chłopie!

  Antworten
 8. Hubert

  jak Jakub mial ciut ponad roczek,pzrenieśliśmy się dom miasteczka w NIedersachsen/D.
  w przeciągu niewilu tygodnipół miasteczka nas znało,bo Jakub do każdej żywej istoty machał swoimi maluśkimi rączkami w pozdrowieniu i słął promienisty uśmiech do każdego!ma niesamowity potencjał w sobie,i wiele dobroci w sercu!
  ONE LOVE!!!!!!!

  Antworten
 9. Slepy

  Jakub to zloty czlowiek , wiele razy okazał mi pomoc , spedzilem z nim wiele fajnych chwil nie tylko w polsce, tacy ludzie powinni być nie śmiertelni !!! Ratujmy go!!!!

  Antworten
 10. Nico

  Jakubs Humor ist unverwechselbar:
  Auf meine Frage, wie er die ihm verabreichten Medikamente (u.a. gegen Hirnschwellung und
  epileptische Anfälle) vertrage, war seine Antwort:
  “Alles wird gut.
  Meine Medikamente sind zum Glück sehr leicht.Sie wiegen nur wenige Gramm.”
  :-)

  Antworten
 11. Joanna

  Leider hatte ich in der Vegangenheit nicht viele Gelegenheiten meinen Cousin besser kennen zu lernen. Wir sind in verschiedenen Ländern aufgewachsen. Ich habe die Jungs Hubert und Jakub ein Mal in den polnischen Bergen besucht und wir haben auch Weihnachten 2008 gemeinsam verbracht. Wir hatten immer viel Spaß zusammen und eine schöne, gelassene Atmosphäre. Die aktuelle Lage hat uns erneut zusammen geführt und schweißt alle Beteiligten immer mehr zusammen. Ich hoffe dass diese Kräfte lange halten!

  Antworten

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *

Du kannst folgende HTML-Tags benutzen: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>